Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
nie no bez przesady czasem nosi białe spodnie... i czarne stringi
Obrazacie nasza Pania dyrektor. Ip komputerow i teksty z forum sa zapisane i jutro zostana przeniesione do prokuratury i na policje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To co mnie w dodatku dziwi, że Ksiądz parafii w Podgórzu, który przecież ZAWSZE STOI MUREM ZA PARAFIANAMI, akurat w tym konflikcie jest za krzywdzeniem i wyzwiskami w strone dzieci.. NO WIDAĆ ŁADNY NAM KOŚCIÓŁ PRZYKŁAD DAJE ^_^
  Mnie tam nic nie dziwi ;) Od dawna wiadomo, że panią Elak bardzo ciągnie w stronę kościoła i proboszcza. A i proboszcz łasy na jej zabiegi :) No wiesz, rączka rączkę myje ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Obrazacie nasza Pania dyrektor. Ip komputerow i teksty z forum sa zapisane i jutro zostana przeniesione do prokuratury i na policje.
Super ;) My tez je zapiszemy i zaniesiemy na prokurature i na policję ;) Oby pogrążyły panią dyrektor ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Obrazacie nasza Pania dyrektor. Ip komputerow i teksty z forum sa zapisane i jutro zostana przeniesione do prokuratury i na policje.
Fasion Police to the rescue!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
 Chodze do szkoły w Stołpiu  , to wszystko co te durne nauczycielki i sprzątaczki wyprawiają to porażka totalna. Wymyślają bzdury bo nie chce im się pracować . Pani Elak od kąd jest tu dyrektorką przewrócila ta szkole do góry nogami , wyremontowala całą szkołe , nadała imię szkole , zbudowala orlik , parking , WSZYSTKO! . Teraz szkoła wygląda lepiej od niektórych w mieście..  Siedziala po nocach i pisala różne projekty , żeby dostać stypendia dla uczniów i pieniądze dla szkoly. Wszystko dla ich dobra . Nie jest to dyrektorka jak w niektorych szkolach w miescie , co siedzi w biurze i pije kawe i ma szkole daleko w du*** tylko od czasu do czasu wymieni cos w szkole . NIE ! Caly czas cos się tam dzieje nie ma opierdzielania się . A przyszło kilka bab , które nie mają co robić w domu nudzi im się i szukają sensacji .. 
Niepowtarzalny styl Pani Dyrektor Elak.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
My jako uczniowie lepiej znamy tą sytuację , też powinniśmy mieć coś do powiedzenia . Rodzice , nauczyciele , pracownicy szkoły , dokładają i wymyślają , aby wmówić wszystkim fakty jakie nawet nie miały miejsca ! Nauczyciele na lekcjach karmią nas informacjami o których nawet nie powinniśmy wiedzieć , w jakim celu ? Liczą na to , że powtórzymy to wszystko rodzicom , a oni z kolei staną w obronie innych . To wszystko jest chore  , jako uczeń czuję się wykorzystany / a ... Nie mam zamiaru uczestniczyć w tym spisku , dobrze wiem z relacji uczniów , nauczycieli co jest tak na prawdę przyczyną tego nagłego "złego zachowania naszej P.Dyrektor" .      Nauczycielka jednej z młodszych klas czycha na stanowisko dyrektora , a nauczyciele myśląc że nic nie bd musieli robić , wspierają ją  :)  Jak najbardziej prawdą jest , że nauczycielom się nie chce uczyć .. Od miesiąca lekcje są okropne , nie mamy warunków , i mozemy podziękować za to tylko nauczycielom i pracownikom , to oni wmawiają rodzicom historie o których nigdy nie słyszeliśmy .. Jeśli P.Dyrektor odejdzie to Zespół Szkół w Stołpiu nie będzie tą samą szkołą , pełną radości , energii , którą przekazywała nam P.Hanna Elak .   Mam nadzieję że Władze Gminy nie odbiorą nam takiego skarbu jakim jest pani Hanna Elak .
Niepowtarzalny styl Pani Dyrektor Elak
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jedna wielka nagonka na stołek. Szkda tylko, że ten stołek ma jeszcze 4 nogi i się nie przewrócił bo walczy. Wszystkim, którym zależy na tej posadzie powinni teraz błagać o przebaczenie bo litości dla nich nie będzie. Jak można do tego stopnia krzywdzić drugiego człowieka. Taka jest już mentalność mam, które chcą wysłać dzieci do ohapu lub zdz'u. Skoro nie chcecie profesjonalnej nauki, dzieki mobilizacji Pani Dyrektor. Nie chcecie aby wasze dzieci uczyły się tu? To do Chełma... :) a nie bruździcie komuś tylko dlatego bo myślicie, że w grupie to siła. Czekam tylko aż ta cała grupa poleci i skończy sie ten cały cyrk. Pozdrawiam i życze pasma nieszcześć ludziom, którzy te nieszczęście sprowadzili na Pania Dyrektor.
Niepowtarzalny styl Pani Dyrektor Elak
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani Elak może pora odejść od koryta ? Skoro wszyscy się tego domagają ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
My jako uczniowie lepiej znamy tą sytuację , też powinniśmy mieć coś do powiedzenia . Rodzice , nauczyciele , pracownicy szkoły , dokładają i wymyślają , aby wmówić wszystkim fakty jakie nawet nie miały miejsca ! Nauczyciele na lekcjach karmią nas informacjami o których nawet nie powinniśmy wiedzieć , w jakim celu ? Liczą na to , że powtórzymy to wszystko rodzicom , a oni z kolei staną w obronie innych . To wszystko jest chore  , jako uczeń czuję się wykorzystany / a ... Nie mam zamiaru uczestniczyć w tym spisku , dobrze wiem z relacji uczniów , nauczycieli co jest tak na prawdę przyczyną tego nagłego "złego zachowania naszej P.Dyrektor" .      Nauczycielka jednej z młodszych klas czycha na stanowisko dyrektora , a nauczyciele myśląc że nic nie bd musieli robić , wspierają ją  :)  Jak najbardziej prawdą jest , że nauczycielom się nie chce uczyć .. Od miesiąca lekcje są okropne , nie mamy warunków , i mozemy podziękować za to tylko nauczycielom i pracownikom , to oni wmawiają rodzicom historie o których nigdy nie słyszeliśmy .. Jeśli P.Dyrektor odejdzie to Zespół Szkół w Stołpiu nie będzie tą samą szkołą , pełną radości , energii , którą przekazywała nam P.Hanna Elak .   Mam nadzieję że Władze Gminy nie odbiorą nam takiego skarbu jakim jest pani Hanna Elak .
Niepowtarzalny styl Pani Dyrektor Elak
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
 Takie grzeszki to nie grzeszki, na każdego nauczyciela w Stołpiu można jeszcze  wecej powiedzieć. W końcu nusieli pracować a nie lenic się...Tylko się czepiają człowieka, dzięki któremu moje dziecko ma wiarę w siebie i coś osiąga w życiu. A Ci rodzice, którzy kłamną, to mają problemy ze swoimi dziecmi i niespełnione ambicje. Bo sami w zyciu nic nie osiągnęli.
Niepowtarzalny styl Pani Dyrektor Elak
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mnie tam nic nie dziwi ;) Od dawna wiadomo, że panią Elak bardzo ciągnie w stronę kościoła i proboszcza. A i proboszcz łasy na jej zabiegi :) No wiesz, rączka rączkę myje ;)
Mnie dziwi wasza podejrzliwość. :)A skąd wiesz,że proboszcz łasy na jej zabiegi i który? :)Kościół otworem stoi przed każdym. :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie miała lizać Jej pięt ani włazić w dupę. Tylko czemu przed podpisaniem umowy była świetną sprzątaczką a później kiedy Pani Elak dała jej pracę zaczęła a to brać urlopy a to byle jak sprzątać? To mówi samo za siebie, nikt nie chce mieć leni w pracy, no przepraszam bardzo. Te panie same nie wiedziały w końcu czy to chłopiec czy dziewczynka był rzekomo poniżony. Dlatego oświadczam że tu nie chodzi o tego chłopca czy jakieś nie szanowanie człowieka, a o stołek. nie jedna chętna jest
  1. skąd informacje na temat jakości pracy pani sprzataczki? subiektywna ocena pani dyrektor? 2. podajcie w końcu otwarcie nazwiska nauczycieli czyhających na posadę dyrektora. proszę, bo co jakiś czas pojawia się to w komentarzach i umieram z ciekawości:) 3" Te panie same nie wiedziały w końcu czy to chłopiec czy dziewczynka był rzekomo poniżony." o co chodzi w tym zdaniu?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoła w Stołpiu była zawsze dobrą placówka, ale za czasów poprzedniej dyrektor. To co się zaczęło dziać po zmianach jest jak robienie wszystkiego na pokaz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w tym momencie tylko godność Pani Elak została zdeptana a nie żadnego nauczyciela ani ucznia. Np - konserwator był poniżany przez uczniów i to właśnie Ona stanęła w jego obronie. Pani Elak nikogo nie poniża, wręcz przeciwnie.. Nikt sobie nie przypisuje żądnych zasług, no ale kiedyś szkoła nie była tak piękna jak jest teraz. Fakt, sama tego nie zrobiła, ale' popchnęła' rozwój szkoły. 
Nic o tym nie wiem Pani Dyrektor.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem zaskoczony jak wielu z komentujących nei dopuszcza do siebie myśli, że rację może mieć sprzątaczka a nie dyrektor. Czy z władza przychodzi nieomylność? Bo, że nietyklaność to już widzimy..... Skoro rodzice, pracownicy, uczniowei  i nauczyciele mówią, że jest coś źle to coś musi być nie tak. No chyba, że wszyscy razem polują na stołek :wacko:
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Konserwator mistrzem w czatowaniu na forum... Kazda Szkola szuka takiego pracownika... Gratuluje Pani Dyrektor
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylu ludzi pisze na forum...  A ja jutro mam iść do szkoły po feriach i boję się jak zawsze. Czego sie boję? Wzroku bazyliszka o nazwisku ELAK.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cóż za cudowne komentarze broniące imienia Pani Dyrektor. Szkoda tylko, że bezpodstawne. Nikt nie krytykuje jej za to, że kazała nauczycielom wziąć się do roboty oraz za remont szkoły. Nie wypowiadam się już na temat polityki o którą tu chodzi, nie interesuje mnie kto chce wskoczyć na jej stołek ;) Nasuwa mi się tylko na myśl jedno pytanie: Czy poniżenie i mało inteligentny sposób obrażania ucznia może wzmagać motywację? Haha ciemnogród. Rodzic wypowiada się na temat tego co działo się na każdej jej lekcji. Jako absolwentka mogę powiedzieć tylko tyle, że gówno widzieliście i tyle samo wiecie na temat prowadzonych przez nią zajęć, drodzy rodzice. Śmieszą mnie wasze komentarze, wasza obrona. Nie znam ucznia tej szkoły, który nie ma jej nic do zarzucenia oczywiście bez uwzględnienia osób, które z pewnych względów miały u niej pewną taryfę ulgową: nie były poniżane przez jej mało elokwentne jak na osobę na takim stanowisku wypowiedzi. Ta osoba może być co najwyżej dobrym organizatorem czegoś, sama nie wiem czego, ale nigdy PEDAGOGIEM i dyrektorem. A co do mam, które zdaniem jednego z tutejszych komentujących chcą by ich dzieci skończyły w szkołach typu żak itd powiem tyle: Mimo złowieszczych prognoz mojej przyszłości wygłaszanych przez P.Elak na forum klasy udało mi się zajść trochę wyżej ;) Pozdrawiam, bawcie się nadal w obronę waszego "skarbu". Ja w przyszłości swojego dziecka nie narażę na tego typu przykrości i poniżenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
 Aha czyli skoro ją zatrudniła to ta juz tylko może całowac ją po stopach i dziękować codziennie niebiosom za to szczęście.... Jestem ciekawa czy gdyby coś takiego spotkało dzieci komentujących tutaj ludzi to każdy by umiał tak odpuścić. Pani dyrektor chyba za bardzo wzięła sobie do serca przysłowie "co  wolno wojewodzie, to nie tobie smrodzie". Mam tylko nadzieję, że nie ma mocnych pleców i dostanie za swoje!
a no chyba ma plecy,wójt,ksiądz,itp.ale myślę że sprawa jest już tak nagłośniona,że my rodzice (mam w szkole córke,druga za rok zacznie naukę)damy rade,a jak nie to bedzie rewolucja!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To ja skorzystam z tego, że internet jest anonimowy i napisze od siebie. Jako matka ucznia/uczennicy ze Stołpia wiem, że w kontaktach z panią dyrektor Elak jest tylko jedna poprawna metoda - włażenia jej w przysłowiowe 4 litery. Trzeba jej schlebiać, potakiwać i oczywiście razem z nią obgadywac innych. Wtedy się nie czepia mnie ani mojego dziecka. I choć nie znosze kobiety to wiem, że to jedyna metoda, by dziecko bez stresu przeszło przez szkołę. Ona myśląc, że podzielam jej zdanie łaskawie nie tyka się mojego dziecka. Ja robię z siebie idiotkę. Ale do czasu, już niedługo. Jak dziecko (specjalnie nie piszę, czy to chłopiec czy dziewczynka) skończy szkołę to mam nadzieję, że znajdę w sobie odwage i powiem jej, co myślę. A teraz po prostu po cichu solidaryzuje się z innymi rodzicami, uczniami i wszystkimi tymi, co chcą ukrócić HITLEROWANIE panie Elak
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 5 z 44

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...